Nfs Man1a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

5 posters

Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

Писане  alienftw Съб Фев 16, 2008 10:38 am

Тук пишете ако имате въпроси или проблеми , за да се опитаме да ви помогнем Wink
alienftw
alienftw
Admin
Admin

Брой мнения : 35
Join date : 16.02.2008
Местожителство : Еверест

https://nfsman1a.forummotion.com

Върнете се в началото Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Re: Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

Писане  Pantera94 Вто Фев 19, 2008 7:22 am

predi si Preinstaliram windowsa imah carbon i ponqkoga na nqkoi koli i na nqkoi pisti me izhvarlq6e ot igrata imi dava6e Eror no tova samo po nqkoga az mislq 4e e za6toto e ot piratcki disk no ne sam sig
Pantera94
Pantera94
PRO
PRO

Брой мнения : 43
Join date : 17.02.2008
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Re: Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

Писане  hotwheels Пон Фев 25, 2008 12:26 pm

Pantera94 написа:predi si Preinstaliram windowsa imah carbon i ponqkoga na nqkoi koli i na nqkoi pisti me izhvarlq6e ot igrata imi dava6e Eror no tova samo po nqkoga az mislq 4e e za6toto e ot piratcki disk no ne sam sig

Не е щото е от пиратски диск!аз си я изтеглих от локален сайт и пак имам такъв проблем.според мен това е просто бъг още при създаването на играта.аз дори имах и други проблеми.например сейфовето ми се изтриваха и още куп други. Shot2 .аз съм човечето с пистолета а тоя дет го удрям е играта,защото има много бъгове
hotwheels
hotwheels

Брой мнения : 2
Join date : 23.02.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Re: Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

Писане  muscle_carz_rule Пон Фев 25, 2008 2:19 pm

Shot2 .аз съм човечето с пистолета а тоя дет го удрям е играта,защото има много бъгове


аахахахахахааа Hooray най-доброто обяснение което сам виждал някога тоя хич не е луд Banana Dance
muscle_carz_rule
muscle_carz_rule

Брой мнения : 12
Join date : 18.02.2008
Age : 32
Местожителство : Varna

http://supercars.net/

Върнете се в началото Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Предупреждение

Писане  alienftw Пет Май 30, 2008 9:09 am

Pantera94 написа:predi si Preinstaliram windowsa imah carbon i ponqkoga na nqkoi koli i na nqkoi pisti me izhvarlq6e ot igrata imi dava6e Eror no tova samo po nqkoga az mislq 4e e za6toto e ot piratcki disk no ne sam sig
Второ Предупреждение !!! ПИШИ НА КИРИЛИЦА !!!
alienftw
alienftw
Admin
Admin

Брой мнения : 35
Join date : 16.02.2008
Местожителство : Еверест

https://nfsman1a.forummotion.com

Върнете се в началото Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Re: Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

Писане  skylin3 Съб Сеп 20, 2008 12:40 pm

някой ако иска програма за отключване на всичко в карбона да ми пише или ако не ви са занимава да ме тарсите програмата са казва NFSCSaveEditor Smile Smile Smile
skylin3
skylin3

Брой мнения : 7
Join date : 20.09.2008
Местожителство : plodvdiv

Върнете се в началото Go down

Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon Empty Re: Проблеми И Въпроси Свързани С NFS Carbon

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите